Fever Tree Tonic Water 20cl
€1,15
Fever Tree Tonic van de natuurlijkste ingrediënten en bijzondere blend. Glazen 20 cl flesje
Uitverkocht
Beschrijving
Fever Tree Tonic van de natuurlijkste ingrediënten en bijzondere blend. Glazen 20 cl flesje

if we don’t have it, you don’t want it

Gratis verzending in België vanaf €150

Onmiddellijke verzending op weekdagen.
Fever Tree Tonic van de natuurlijkste ingrediënten en bijzondere blend. Glazen 20 cl flesje
In de jaren 1940 maakte de Amsterdamse distillerij Lucas Bols al hun Silver Top Gin ‘strictly according to very old recipes’. Deze kleurloze vintage gin heeft zijn typische droge smaak van jeneverbes met een vleugje citroen uitstekend bewaard. Een mooie, droge, ietwat neutrale gin van de oudste stokerij ter wereld.
€33,99 Oorspronkelijke prijs was: €33,99.€26,99Huidige prijs is: €26,99.Lees verder
Bulldog is een geraffineerde florale gin vol smaak en met een uiterst zachte textuur. Zowel de stoere vorm van de fles als de wereldse inhoud zijn uitzonderlijk te noemen. De 12 botanicals komen uit acht landen en verwijzen naar de talloze reizen die de creator, een voormalig topbankier, tijdens zijn carrière maakte: Chinese drakenoog, Turks papaverzaad, Aziatische Lotusblaadjes, Italiaanse jeneverbessen, Marokaanse koriander, Duitse engelwortel, Spaanse limoen, Chinees zoethout, Italiaanse lis, Spaanse amandel, Aziatische cassia en Franse lavendel.
€33,99 Oorspronkelijke prijs was: €33,99.€26,99Huidige prijs is: €26,99.Lees verder
Hayman’s London Dry Gin wordt sinds 1850 ambachtelijk gedistilleerd met 7 klassieke zoals jeneverbes, engelwortel, korianderzaad, zoethout, iriswortel, sinaasschil en citroenschil. Voor de distilatie worden de botanicals 24 uur in de basisalcohol geweekt waarna de gin met een one shot distillation wordt gecreëerd. Na vijf generaties is deze Hayman’s London Dry Gin uitgegroeid tot een kwaliteitsvolle classic voor een kleine prijs.
Een opmerkelijke gin, geïnfuseerd met een grote hoeveelheid saffraan, een kostbaar en zeldzaam kruid afkomstig van de krokusbloem. De gin heeft een zachtkruidige smaak en een lichtgele kleur door het gebruik van saffraan.
Bij het openen van de fles komen de aroma’s van de saffraan direct naar boven samen met de alcohol. Wanneer we de gin proeven komt de intensiteit van de alcohol naar boven en maken we kennis met een mysterieuze kruidenmix die deze drank bevat.
Deze Schotse gin is er door zijn combinatie van Belgische en Nederlandse komkommer en Bulgaarse rozen zowaar in geslaagd om hét toonbeeld te worden van Britse finesse. Gekker moet het inderdaad niet worden. Met zijn typische floraal-krokante smaak en zijn stoere, herkenbare fles is deze gin dé referentie geworden in de Belgische horeca.
In een klein distilleerderijtje in Denver werd deze gin In 2002 bedacht door Leopold Bros. Het unieke en zachte karakter ontleent deze gin aan het gebruik van verse pomelo. Daardoor is hij uitermate geschikt om zowel puur, met ijs of als Gin & Tonic gedronken te worden. De zes botanicals zijn jeneverbes, iriswortel, kardemom, korianderzaad, sinaasappelschil en pomelo. Leopold’s wordt met de hand gebotteld, gelabeld en genummerd
De beste acties en nieuwtjes in uw inbox.
you don’t want it
vanaf €150 in België
Onmiddellijke verzending op weekdagen.
ervaring
Copyright © 2025 Splinter Invest bv. Webshop door Your Mind Our Work.
Selecteer minstens 2 producten
om te vergelijken
