Fever Tree Tonic Water 20cl
€1,15
Fever Tree Tonic van de natuurlijkste ingrediënten en bijzondere blend. Glazen 20 cl flesje
Uitverkocht
Beschrijving
Fever Tree Tonic van de natuurlijkste ingrediënten en bijzondere blend. Glazen 20 cl flesje

if we don’t have it, you don’t want it

Gratis verzending in België vanaf €150

Onmiddellijke verzending op weekdagen.
Fever Tree Tonic van de natuurlijkste ingrediënten en bijzondere blend. Glazen 20 cl flesje
Martin Miller Westbourne Strength gin is de grote broer van Martin Miller’s.
Hoewel de meeste gins kiezen om de smaak van de limoen of deze van de jeneverbessen te laten primeren, is het zo dat deze gin tracht de gulden middenweg te vinden. Deze gin kan dan ook door liefhebbers van beide vruchtensoorten gesmaakt worden. Ondanks het relatief hoge alcoholpercentage, biedt deze gin een zachte smaak.
Pink 47 is een frisse en krokante gin in de typische stijl van de London Dry Gin. Met 12 botanicals waaronder Italiaanse jeneverbes, amandel, Afrikaanse nootmuskaat, Spaanse limoensoorten, verschillende soorten engelwortel en korianderzaden en Oosterse kruiden en specerijen geeft Pink 47 een verrassende complexiteit in het glas. Florale en spicy toetsen en een droge afdronk maken van deze gin een echte prijstopper! Voor de vorm van de unieke fles stond de Khavaraya pink diamond model.
Maar liefst 47 botanicals worden apart gedistilleerd en volgens verhoudingen die enkel de master distiller beheerst geblend tot de Monkey 47. Met een meer dan gemiddeld alcoholpercentage van 47% heeft deze krachtige in your face gin een sterk-kruidige smaak van jeneverbessen en zwarte peper met subtiele toetsen van citrus en veenbessen. Vanwege het spicy karakter leent deze gin zich minder om als aperitief te drinken, maar als digestief of in klassieke en meer excentrieke cocktails kent de Monkey 47 weinig competitie.
De eerste roze gekleurde gin met een hoog alcoholpercentage gedistilleerd en gebotteld in Londen. Edgerton Gin wordt gemaakt met 14 botanische ingrediënten. De kleur wordt verkregen door granaatappelen los van de andere ingrediënten toe te voegen.
Tanqueray London Dry Gin wordt gemaakt van pure graan alcohol, Toscaanse kruiden en planten en wordt daarna vier maal gedistilleerd.
Tanqueray wordt beschouwd als één van de oudste en meest gerespecteerde gins. Hij heeft een heldere, frisse smaak. Er zijn kruidige ondertonen van jeneverbes, engelwortel en korianderzaden. In de afdronk is citroen te proeven.
Tanqueray n°Ten werd in 2000 op de Amerikaanse markt gelanceerd als dé ideale gin voor gebruik in cocktails en Gin & Tonic. Met zijn stevig alcoholvolume van 47,3% kan deze gin alle mixers aan. Zijn zachte karakter verleent de hoofdrol aan de verse citrusvruchten die naast kamille aan het traditionele Tanqueray recept werden toegevoegd. Zijn naam ontleent de gin aan de Tiny Ten, de kleine copper pot still van de distillerij in Cameronbridge waarin de gin wordt gedistilleerd. Tanqueray n°Ten is een absolute topper en de referentie binnen zijn segment.
De beste acties en nieuwtjes in uw inbox.
you don’t want it
vanaf €150 in België
Onmiddellijke verzending op weekdagen.
ervaring
Copyright © 2025 Splinter Invest bv. Webshop door Your Mind Our Work.
Selecteer minstens 2 producten
om te vergelijken
