Fever Tree Tonic Water 20cl
€1,15
Fever Tree Tonic van de natuurlijkste ingrediënten en bijzondere blend. Glazen 20 cl flesje
Uitverkocht
Beschrijving
Fever Tree Tonic van de natuurlijkste ingrediënten en bijzondere blend. Glazen 20 cl flesje

if we don’t have it, you don’t want it

Gratis verzending in België vanaf €150

Onmiddellijke verzending op weekdagen.
Fever Tree Tonic van de natuurlijkste ingrediënten en bijzondere blend. Glazen 20 cl flesje
Gordon’s Dry Gin is een echte Engelse gin en al decennia dé referentie die elke blinde proeverij glansrijk doorstaat. Tweemaal gedistilleerd biedt deze gin een zuivere droogheid die perfect tot uiting komt in een dorstlessende Gin & Tonic.
In de jaren 1940 maakte de Amsterdamse distillerij Lucas Bols al hun Silver Top Gin ‘strictly according to very old recipes’. Deze kleurloze vintage gin heeft zijn typische droge smaak van jeneverbes met een vleugje citroen uitstekend bewaard. Een mooie, droge, ietwat neutrale gin van de oudste stokerij ter wereld.
De aantrekkelijke prijs is niet het enige pluspunt van deze zacht-kruidige gin uit Wales. De Penderyn Single Malt Welsh Whisky Distillery distilleert deze gin met het pure water van de Brecon Beacons National Park en 10 botanicals zoals jeneverbes, sinaasschil, citroenschil, cassia, zoethoutwortel, kaneel, engelwortel, iriswortel, korianderzaad en gemalen nootmuskaat. Het is vooral deze laatste botanical die deze gin zijn typische zachte en spicy karakter geeft. Spicy in de neus met hoge tonen van citrus.
Een opmerkelijke gin, geïnfuseerd met een grote hoeveelheid saffraan, een kostbaar en zeldzaam kruid afkomstig van de krokusbloem. De gin heeft een zachtkruidige smaak en een lichtgele kleur door het gebruik van saffraan.
Bij het openen van de fles komen de aroma’s van de saffraan direct naar boven samen met de alcohol. Wanneer we de gin proeven komt de intensiteit van de alcohol naar boven en maken we kennis met een mysterieuze kruidenmix die deze drank bevat.
Blackwoods Vintage Dry wordt op het Schotse vasteland gedistilleerd met handgeplukte kruiden van de Shetland eilanden. Tussen juni en september is het wachten op het perfecte weer om de kruiden zoals wilde tijm, moerasspirea, sleutelbloem en ogentroost te plukken en direct naar de distilleerderij te brengen. Daar worden ze voor de distillatie in natuurlijk mineraalwater geweekt zodat ze al hun aroma’s makkelijker vrijgeven. Aan de handgeplukte kruiden worden o.a. nog jeneverbes, koriander en limoen toegevoegd wat resulteert in een complexe smaak met veel citrus, herbaal-florale toetsen en een spicy afdronk. Omdat de smaken en aroma’s van de kruiden kunnen verschillen naargelang het jaar, wordt deze gelimiteerde gin op de markt gebracht met een vintage: het jaartal van distillatie.
Een uitzonderlijk zachte gin uit Nederland met verse sinaasappel en verse citroen die al talloze prijzen heeft gewonnen. Uitsluitend in kleine batches geproduceerd zodat men de bekroonde kwaliteit kan verzekeren van iedere fles die de distilleerderij verlaat.
De beste acties en nieuwtjes in uw inbox.
you don’t want it
vanaf €150 in België
Onmiddellijke verzending op weekdagen.
ervaring
Copyright © 2025 Splinter Invest bv. Webshop door Your Mind Our Work.
Selecteer minstens 2 producten
om te vergelijken
